O nás

Nabízíme individuální a kvalifikovaný přístup a maximální přizpůsobení Vašim časovým možnostem.
Výcvik provádíme na skupiny Am, A1, Ao, B, tedy malé moto, moto do 125 cm3, moto s omezením do 25 kW výkonu, moto bez omezení výkonu, osobní automobil, nákladní automobil, přívěsy a návěsy za nákladní automobil, KONDIČNÍ JÍZDY V PRAZE a ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ.

Jsme na trhu již od roku 2002. Výcvik a tím i řidičský průkaz u nás za více jak dvacet let našeho působení získalo přes 5000 šťastlivců a tedy současných řidičů. Doufejme, že jezdí bez nehod.

Autoškola Hejkal byla založena v roce 2002 a nyní se řadí mezi největší autoškoly v Praze. Od první chvíle až do současnosti prošla naší autoškolou celá řada učitelů, vystřídali jsme mnoho výcvikových vozidel, zrealizovali jsme spoustu dobrých nápadů a vycvičili jsme obrovské množství řidičů i budoucích učitelů. Na první jízdy s vozy Škoda Favorit, náklaďákem IFA nebo motocyklem Simson dnes vzpomínáme s nostalgií i úsměvem na tváři a jsme rádi, že se nám i v dnešní velké konkurenci stále daří udržovat tým skvělých učitelů, neustále obnovovat a rozšiřovat nejen náš vozový park, ale hlavně počty našich spokojených klientů. Jsme tu pro Vás již 20 let!

Najdete nás stále na stejné adrese v Praze na Vinohradech, v blízkosti centra a s výbornou dostupností městské hromadné dopravy.

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti autoškol a školení řidičů.

Výcvik řidičů a kondiční jízdy

Prodvádíme výuku a výcvik pro získání všech nejčastěji využívaných skupin řidičských oprávnění. Absolvovat u nás můžete výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T. Nabízíme výcvik na vozidle s automatickou převodovkou (skupina B). Získat u nás můžete také tzv. rozšířené B – tedy B96. Naše autoškola poskytuje zájemcům samozřejmě i kondiční jízdy, a to na všechny skupiny, které vyučujeme. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, který čítá více jak 20 vozidel.

Klikněte zde